Evenementen

Weergaven navigatie

Evenement weergaven navigatie

Vandaag
  • Salon du Vin, terras en winkel zijn open

    Heerlijk weekend om de wijngaard te bezoeken. Het overdekte terras en de winkel zijn open. Geniet van een glas goede wijn (of iets anders) met vrienden, familie of  bekenden. Bestel bij uw drankje onze heerlijke borrelplank en het weekend kan niet mee stuk.

  • Hulp in de wijngaard en wijnkelder

    De oogst nadert met rasse schreden, dus veel werk aan de winkel. Zowel in de wijngaard als in de wijnkelder. We laten het van het weer afhangen wat we gaan doen. Maar zeker alvast voorbereiden op de komende oogstperiode.

  • Winkel, terras en Salon du Vin zijn open

    Het is elke dag goed toeven op de grootste ommuurde wijngaard van Nederland. Met een glaasje wijn (of iets anders), onze borrelplank en goed gezelschap, kan deze dag toch niet meer stuk?

  • De eerste oogst-dag van 2026

    Dit wordt de eerste dag van de druivenoogst 2026. Heerlijke zongerijpte Solaris moeten worden afgeknipt. Je hulp is meer dan welkom! Koffie en thee in overvloed, lunch inbegrepen (bij een hele dag hulp) en aan het eid de heerlijke Plukkersplank. En voor elke hele dag hulp krijg je een fles wijn mee voor thuis.